Ana Sayfa / Eğitmenler/ Ebru Tarhun
Ebru Tarhun

Ebru Tarhun

Türkçe
Enerji  Dönüşümü Terapisti olarak danışanlarını fiziksel ve ruhsal olarak  yaşamlarında dönüşüm gerçekleştirmek üzere çalıştığını belirten Tarhun “ ‘Her şey Sen’ nasıl görüyorsan öyle var. Gördüğün her şey senin algın. Gördüğün her şey senin içinde, dışın

Ebru Tarhun

Ebru Tarhun eğitimine St Benoit Lisesi ardından Marmara  Üniversitesi İktisat  Fakültesinde devam etmiştir. Marmara üniversitesinden MBA yapan Tarhun , iş yaşantısında bankacılık üzerine kariyer yapmıştır. 15 Yıllık Bankacılık kariyerinin ardından küçük yaşlardan itibaren sürdürdüğü içsel yolculuğunu karşılaştığı birçok eğitmenden aldığı eğitimler ile pekiştirmiştir.

İNSANAGÜVEN Akademi’ nin; Asagem (Acıbadem Üniversitesi  Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi) tarafından sertifikalandırılan 3 yıllık programını tamamlamıştır.

Enerji  Dönüşümü Terapisti olarak danışanlarını fiziksel ve ruhsal olarak  yaşamlarında dönüşüm gerçekleştirmek üzere çalıştığını belirten Tarhun “ ‘Her şey Sen’ nasıl görüyorsan öyle var. Gördüğün her şey senin algın. Gördüğün her şey senin içinde, dışında değil. Bakmasını bilirsen, tüm sevgiyi, tüm evreni, Sen'i görebilirsin. Her şey ‘Sen’ sin. Seninle içindeki coşkuyu yaratıcılığı asıl Sen'i ortaya çıkaralım mottosuyla çalışarak içinizde bulunan coşku, sevgi ve neşeyi tekrardan kazandırma imkânı sunacağını belirtmiştir.

Tarhun; Renklerle ilgili yaptığı  çalışma  ile 3 yıldır Türk Telekom içerik sağlayıcılığı yapmakla birlikte, Chanel, Nobel İlaç, Gilan Mücevherat, Neutec İlaç, Koç Üniversitesi, Arçelik, Avivasa, Sanofi İlaç vb. firmalarda kurumsal eğitimler vermiştir.

Randevu Al

New Appointment Package

Ücretsiz
Süre 20 Dk.